top of page
Mikside maailmas keskendume kolmele olulisele miksile:

       Miks on oluline turunduses DETAILIST-TEGUDENI

Detailist tegudeni lahendus annab hea kaardistuse mõtte selgele suunale. Detailid mängivad suurte tegude tähtsaimat rolli. Igal detailil on kandev roll luua emotsiooni, vajadust, reklaami- täita täpselt seda ülesaanet mille me talle suunanud oleme. Sofikoh tegutseb väikeste detailide kallal, suunates sündima soove millel on väärtus mida tulemusena ootasime.

Me võtame vastutuse ärisuhete loomise, hoidmise ja juhtimise eest. Olgu selleks logoviidad või visiitkaardid, teie firma nägu kodulehel ning sotsiaalmeedias, või hoopis organisatsiooni kultuuri loomine läbi firmasündmuste ja -kinkide.

1

          Miks on oluline KINKIJA RÕÕM?

2

Kinkija rõõm on emotsioon mille väärtust on keeruline sõnades kirjutada. Rõõm hea kingituse kinkimisest on enesekindluse esimene lüli.

Näide elust enesest: 

Klient tellis kingituse, mida alati külla minnes kaasa võtta. Alati oli tekkinud vajadus midagi kerget, lihtsat, odavat kuid põnevat kaasa haarata. Tuttav olukord?

Aasta lõikes kasvas kingituste eelarve kokkuvõttena meeletuks, sest emotsioonist miskit alati spontaanselt kaasa haarates puudus kingitusel mõte ja maik, rääkimata ebaoriginaalsest sisust.

Nii vaatasime murele koos otsa ja kaardistasime ettenägelikult eri astmelised kingitused, see tähendab lahendust erinevate kingituste valikust. Osad kallimad ja osad odavamad. Klient oli rõõmus, et alati ei ole vaja tellida kingitusi kogusele 100 või rohkem, meilt saab lahkesti erinevaid kingitusi "kingituste kappi" nii on hea ja mugav ja soodne toimetada. Pealegi läbimõeldud kingitus on parim turundus.

          Miks on oluline KUTSEST-KINGITUSENI lahendus?

3

Kutsest kingituseni lahendus on parim võimalus olla külaline enda sündmusel. See valdkond hõlmab eelkõige sündmuskorraldust. Kutsest kingituseni tähendab maakeeli täislahendust kus meie toimetame alates kutse väljasaatmisest kuni ukselt lehvitamiseni kõikide vahepealsete tegevustega. Nii on imeline stressivabalt ise nautida enda pulmi, suvepäevi, sünnipäeva või konverentsi.

Hinda ennast ja enda aega. Kutsest kingituseni lahendus on oluline, et saaks nautida ise ka enda sündmuseid.

Meie au ja uhkus - meie kliendid.

Siit nende tagasiside meile:

"OÜ Kirjanurk on väga tänulik Teile meeldiva, kaasamõtleva, tulemuslikkusele suunatud koostöö eest! Teie mõtted on innovatiivsed ja personaalsed. Kõrgelt väärtustame Teie suhtumist, mis on rõõmsameelne, autentne, jätkusuutlik ning südamlikult siiras.  Ootame põnevusega järgmisi projekte, sest senised meened on olnud võrratud…"

 

Avely Austa,

Kirjanurk OÜ

"Kui peaks ühe lausega iseloomustama Sofikoh OÜ, siis ma ütleksin, et nad on kui Inglite kuningriik! Ehk siis, kôik mis Sa soovid saab täidetud, kôik millest Sa unistad luuakse reaalsuseks imearmsa Sofikoh tiimi poolt. Lisaks kôigele sellele môtlevad nad Sinuga kaasa, vahel môtlevad isegi kaugemale kui Sina ise julged näha. Pakuvad välja ideid ja teostavad need imekiiresti. Hoiavad Sind, hoolivad ja aitavad. Et klient tunneks end turvaliselt ja oodatuna! "

Kerli,

Lumilill

"Superhea ja kiire teeningus ning toimetus. Parimad ideed, veel parem teostus, wow efekt alati garanteeritud"

 

Riti Saul,

Skyline Ilustuudio

"Väga meeldiv on Teiega koostööd teha. Meeskond on Teil ääretult tore ja väga abivalmis.

 

Leiavad igale ideele kiire lahenduse ja tulemus on alati super."

 

Janika Purik,

Sirkel&Mall

"Triinu ja Sofikoh on meie partneriks olnud juba aastaid, pöördume alati Triinu poole, pole vahet kas soovime korraldada suurt glamuuri pidu, tellida visiitkaarte või pakkida jõulukingitusi. Nii suuremale kui väiksemale ettepanekule oleme saanud alati parimad lahendused.

Soovitan südamest!"

Evelin Ainomäe,

Babor Beauty Spa Tallinn

"Sofikoh´i sõbralik meeskond on aidanud luua, sh ka teisele poole Soome lahte kohale toimetada, meile sobilike lahendustega visiitkaardid ja ärikingitusi, mida saaksime omalt poolt tänutäheks kinkida nii töötajatele kui ka koostööpartneritele. Hindame kõrgelt Sofikoh´i meeskonna kiiret teenindust, vastutulelikkust, avatud meelt ning kliendile pakutavaid põnevaid lahendusi."

Keilin,

Pontibus

"Teie turunduslikud ideed on mõtestatud ja edasiviivad, mis baseeruvad analüüsile ning kogemustele. Hindame Teie ausat, avatud ja südamest-südamesse suhtumist koostöös. Sellega olete tõstnud meie enesekindlust, tänu millele usume veel rohkem endasse!"

Austa Rattaklubi

"Nii nunnud olete, lust Teiega koostööd teha, tõeliselt hea ja kiire töö"

 

Reet Härmat,

ÖLI brändi looja

bottom of page