Sofikohi mikside maailmas keskendume kolmele olulisele miksile:

       Miks on oluline turunduses DETAILIST-TEGUDENI? 

Detailist tegudeni lahendus annab hea kaardistuse mõtte selgele suunale. Detailid mängivad suurte tegude tähtsaimat rolli. Igal detailil on kandev roll luua emotsiooni, vajadust, reklaami- täita täpselt seda ülesaanet mille me talle suunanud oleme. Sofikoh tegutseb väikeste detailide kallal, suunates sündima soove millel on väärtus mida tulemusena ootasime.

Me võtame vastutuse ärisuhete loomise, hoidmise ja juhtimise eest. Olgu selleks logoviidad või visiitkaardid, teie firma nägu kodulehel ning sotsiaalmeedias, või hoopis organisatsiooni kultuuri loomine läbi firmasündmuste ja -kinkide.

1

Triinu räägib loo.

Ühel päeval küsis klient, kellele helistasin ja ärikinkide osas koostööd pakkusin: "Aga üllata mind". Tajusin vastutust kliendile partneriks olemisel ja veendusin taas teadmises, kui oluline on kinkija rõõma saaja rõõmu kõrval. Mõjusalt oli vastutus liikunud mulle. Võtsin tänuga vastu usalduse ja panustasin detailideni. Koos juhtisime soovid sündima!

Kogemus kogemuse järel, lahendus lahenduse järel. Pühade hooaeg on juba täies hoos: lepime aja kohtumiseks!

          Miks on oluline KINKIJA RÕÕM?

2

Kinkija rõõm on emotsioon mille väärtust on keeruline sõnades kirjutada. Rõõm hea kingituse kinkimisest on enesekindluse esimene lüli.

Näide elust enesest: 

Klient tellis kingituse, mida alati külla minnes kaasa võtta. Alati oli tekkinud vajadus midagi kerget, lihtsat, odavat kuid põnevat kaasa haarata. Tuttav olukord?

Aasta lõikes kasvas kingituste eelarve kokkuvõttena meeletuks, sest emotsioonist miskit alati spontaanselt kaasa haarates puudus kingitusel mõte ja maik, rääkimata ebaoriginaalsest sisust.

Nii vaatasime murele koos otsa ja kaardistasime ettenägelikult eri astmelised kingitused, see tähendab lahendust erinevate kingituste valikust. Osad kallimad ja osad odavamad. Klient oli rõõmus, et alati ei ole vaja tellida kingitusi kogusele 100 või rohkem, meilt saab lahkesti erinevaid kingitusi "kingituste kappi" nii on hea ja mugav ja soodne toimetada. Pealegi läbimõeldud kingitus on parim turundus.

          Miks on oluline KUTSEST-KINGITUSENI lahendus?

3

Kutsest kingituseni lahendus on parim võimalus olla külaline enda sündmusel. See valdkond hõlmab eelkõige sündmuskorraldust. Kutsest kingituseni tähendab maakeeli täislahendust kus meie toimetame alates kutse väljasaatmisest kuni ukselt lehvitamiseni kõikide vahepealsete tegevustega. Nii on imeline stressivabalt ise nautida enda pulmi, suvepäevi, sünnipäeva või konverentsi.

Hinda ennast ja enda aega. Kutsest kingituseni lahendus on oluline, et saaks nautida ise ka enda sündmuseid.

Müügisaal | Showroom | Ärikingituste outlet
Avatud  E-R 10-16

Ootame Teid külla!

+372 53 488 232

info@sofikoh.ee

www.sofikoh.ee
Vana-Tartu mnt 18, Järveküla, Harjumaa

  • Instagram - Black Circle